Zaměřeno na

Hrajeme si

Obtížnost

Věk dítěte

Počet dětí

Určeno pro

Časová příprava

Čtenáři radí

Doporučení

Menu

Reklama

Nové hry

Nejoblíbenější hry

Chat

Odkazy

Info

FAQ

Proč se mám registrovat?
Jako registrovaný uživatel serveru HRY S DĚTMI máte možnost hry hodnotit a právo vkládat nové hry do databáze. Dalším důvodem je třeba i to, že v případě konání soutěží budou výherci losováni právě a jen mezi registrovanými uživateli.

Proč nemám právo vložit novou hru přímo do databáze?
Provozovatel serveru HRY S DĚTMI si vyhrazuje právo každý první příspěvek vložený novým registrovaným uživatelem posoudit a určit tak jeho relevantnost. Důvodem je to, aby se na serveru neobjevily příspěvky s nepatřičným obsahem, které by si mohly děti přečíst dříve než samotný administrátor.

Jak získat práva k vkládání nové hry přímo do databáze?
Zaregistrujte se, vložte svůj příspěvek prostřednictvím formuláře a odešlete jej. Administrátor posoudí jeho relevantnost a rozhodne-li se jej zařadit do databáze, zároveň upraví vaše práva pro vkládání přímo do databáze. O této změně budete informování e-mailem, který jste zadali při registraci.

Mohou mi být práva pro vložení nové hry přímo do databáze odebrána?
Provozovatel serveru HRY S DĚTMI si vyhrazuje právo kdykoliv změnit práva, nebo zrušit účet registrovanému uživateli s právy k vkládání nové hry přímo do databáze na základě příspěvku s nepatřičným obsahem.